Hava Alani Transfer

Adnan Menderes Hava Limani

Günlük, Haftalik, Aylik
Oto Kiralama

0533 270 25 15

0850 281 22 14

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydın’da Rent A car olarak hizmet vermekte olan firmamız Bulvar oto kiralama, lüks, konforlu araçlarıyla, günlük kiralama, kurumlar için uzun dönemli operasyonel filo kiralama ve Aydın Adnan Menderes Hava Alanı transfer & ulaşım hizmetleri vermektedir.

2004’den beridir sektörümüzün yan kollarında ticari faaliyetlerde bulunan kurucularımız 2014 Yılı içerisinde Aydın’da Bulvar Oto Kiralama’yı kurmuşlardır.

Hizmetlerimiz

  • Araç Kiralama
  • Adrese Teslim
  • Hava Alanı Transferi

Son model binek ve ticari araçlarımızla size Aydın’da hizmet vermekteyiz.

"Temel ilkelerimiz müşteri memnuniyeti ve güvenini sağlamaktır."

En uygun fiyata , her zaman son model araçlarımızı kiralayarak, konfor ve kaliteli sürüş keyfini Bulvar Rent A Car ile yakalayın. Firmamızdan talep edeceğiniz herhangi bir saatte havalimanı'ndan veya şehir merkezi'nden arzu ettiğiniz adrese ücretsiz teslimat oto kiralama hizmeti alabilirsiniz. Araçlarımız içerisinde bir çok kategoride araçlar bulunmaktadır, arzu ettiğiniz aracı web sitemiz üzerinden online olarak veya telefon ile rezervasyon yapmak suretiyle Aydın’da oto kiralama yapabilirsiniz. ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR. Araçlarımız yeni model olarak 0 km alınır garanti kapsamında iken kiralama yapılır ve sizlere sorunsuz hizmet sunulur. ARAÇLARIMIZIN TAMAMI RENT A CAR KASKOLUDUR. . Araçlarımızın bakımları garanti kapsamında olmaları sebebi ile yetkili servisinde yapılır.Araçlarımızın tümünde ogs veya hgs otomatik geçiş sistemi mevcuttur, kullandığınız kadarını ödemek yöntemi ile kiralanmaktadır.

Araba Kiralama Ofisimiz Aydın Adnan Menderes Bulvarı üzerindedir. Tam adresimiz Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Bulvarı, No:52/B Blok K:1 D:1 Efeler / Aydın. İş Bankası üzeri. Saat 08:30 - 20:00 Telefon yada ofisimize uğrayarak araç kiralayabilirsiniz. Araba kiralama işlemi sırasında kredi kartı zorunludur. Aydın'da filo ve günlük araç kiralamada son model araçlar ve kaliteli hizmet ile Bulvar Rent A Car olarak sizlere hizmet vermekteyiz.